השיעורים בסטודיו

איזה יוגה מתאימה לך היום?

אשטאנגה

תרגול רציף ודינאמי של תנוחות היוגה בשילוב עם הנשימה. קצב התרגול מהיר וסדרת התנוחות היא קבועה. שיעור חזק ואינטנסיבי שמתאים למי שאוהב להזיע.

יוגילאטיס

שילוב של תרגילי פילטיס והתמקדות בשרירי ליבה תוך כדי תרגול יוגה. שיעור דינמי, חזק, מתאים לכל מי שרוצה לעבוד באופן ממוקד על שרירי ליבה, יציבה וחיזוק. מתאים גם למתחילים.

יעלי מתרגלת יוגה באילת

ויניאסה

תרגול רך זורם ונעים עם הרבה מעברים מתנוחה לתנוחה ותשומת לב לדיוק מנח הגוף בתנוחה. רצף התרגול משתנה משיעור לשיעור וכולל בתוכו תנוחות מורכבות יותר ופחות. השיעור מתאים לכל הרמות.

יוגה בייסיק

שיעור נהדר למתחילים וגם למתקדמים. בשיעור זה לומדים את יסודות היוגה וסודות היציבה הנכונה. מומלץ לשוב ולחזק את בסיס בכל רמת תרגול בה את/ה נמצא/ת.

יוגה ברוח איינגר

אבי השיטה, המאסטר ב.ק.ס איינגר הגה שיטת תרגול לא פחות מגאונית שייחודה הוא השימוש באביזרים כדי לדייק את ביצוע התנוחה וכך לאפשר שהייה ארוכה יותר בתנוחה. בשיעור זה נשתמש באבזרים כדי להעמיק פנימה ברמה הפיזית והמנטאלית. השיעור מתאים לכל הרמות.

יוגה חבלים/גלגלים

בהשראת איינגר. שיעור שכל כולו מוקדש לתרגול בעזרת חבלים וגלגלים, שיעור כיפי, שונה ומאתגר. מתאים לכולם.

יוגה אווירית

פיוז'ן של יוגה ואקרובטיקה אווירית, תרגול יוגה על ערסל בד תלוי באוויר. כי מי לא רוצה לעוף עם הגוף? שיעור שהוא חוויה שונה מכל דבר אחר. מתאים גם למתחילים שמוכנים לחוויה מאתגרת.

יוגה לאירועים

לפסטיבלים, כנסים, אירועים חברה, מסיבת רווקות ואירועים פרטיים ניתן להזמין סדנאות יוגה/פילטיס/תאי צי - בחוץ, בים, במדבר, במלון - הכל אפשרי.

תרגול יוגה על חוף הים
דילוג לתוכן